Splat Special GOLD zubná pasta, 75ml


Kód produktu::
2012
Dostupnosť:
Skladom

ZUBNÁ PASTA SPLAT GOLD PRE VIP STAROSTLIVOSŤ S EXTRAKTOM Z DIAMANTOV A ZLATA. Prvá ušľachtilá zubná pasta GOLD so zlatom, extraktom z diamantov a extraktom z materskej kašičky. Vyvinutá špeciálne pre VIP starostlivosť o krásny úsmev. Efektívna a komplexná zubná pasta s príchuťou ružového šampanského. Prírodné účinné látky ... Celý popis
5,60 €

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@naturepro.sk alebo telefonicky +421 905 157 406
ZUBNÁ PASTA SPLAT GOLD PRE VIP STAROSTLIVOSŤ S EXTRAKTOM Z DIAMANTOV A ZLATA.

Prvá ušľachtilá zubná pasta GOLD so zlatom, extraktom z diamantov a extraktom z materskej kašičky. Vyvinutá špeciálne pre VIP starostlivosť o krásny úsmev. Efektívna a komplexná zubná pasta s príchuťou ružového šampanského. Prírodné účinné látky jemne leštia a posilňujú zubnú sklovinu, chránia pred zubným kazom, bránia tvorbe zubného plaku, oživujú a starajú sa o zdravé ďasná.

Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín, účinne posilňuje zubnú sklovinu. Prírodný enzým Papaín jemne rozpúšťa pigmentový plak a jemne bieli zubnú sklovinu. Zložka Thymol a extrakt z hroznových jadierok chráni pred tvorbou zubného kazu a povlaku. Prírodný vanilkový extrakt znižuje chuť k jedlu.

Vzácna materská kašička pomáha udržiavať lokálnu imunitu ústnej dutiny. Diamantový extrakt formou diamantového prášku v špeciálnom roztoku chráni pred pôsobením baktérií.

Bez fluoridu.

 

AKTÍVNE ZLOŽKY:
Bioaktívny vápnik, Thymol, Papaín, extrakt z hroznových jadierok, materská kašička, extrakt z diamantov a zlata.

 

KLINICKY TESTOVANÉ:

  • bieliaci efekt – 1 tón za dobu 2 týždňov používania – podľa stupnice VITAPAN

  • čistiaci účinok - 76%

  • antibakteriálny účinok – 47,3%

  • hemostatický účinok - 55,2%

  • účinok zamedzujúci tvorbe zubného kazu – 54,8%


 

ÚČINKY:

Komplex enzýmov z papáje a jemné abrazívne látky rozjasnia a vyleštia zubnú sklovinu. Bioaktívny vápnik účinne posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom. Jadierka z červeného hrozna a materská kašička účinne pôsobia na ďasná a udržujú ich zdravé.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!