Bieliaca Zubná pasta, Professional WHITE PLUS, 100ml


Kód produktu::
2157
Dostupnosť:
Skladom

Efektívna viac-účelová zubná pasta, ktorá obsahuje inovatívny systém pre bezpečné bielenie Sp.White System®, vďaka ktorému sa zuby stávajú belšie o 1,5 tónu počas 4-týždenného používania. Nezvyšuje citlivosť zubov. Ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Ióny draslíka znižujú citlivosť zubov a ióny fluoridu účinne ... Celý popis
3,50 €

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@naturepro.sk alebo telefonicky +421 905 157 406
Efektívna viac-účelová zubná pasta, ktorá obsahuje inovatívny systém pre bezpečné bielenie Sp.White System®, vďaka ktorému sa zuby stávajú belšie o 1,5 tónu počas 4-týždenného používania. Nezvyšuje citlivosť zubov. Ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Ióny draslíka znižujú citlivosť zubov a ióny fluoridu účinne chránia pred zubným kazom. Prírodné antibakteriálne prísady zabraňujú tvorbe zubného povlaku a podporujú svieži dych.

Kruhové leštiace častice, v kombinácii so zložkou Polydon® a prírodnými enzýmami z papáje, zaisťujú belosť zubov aj v ťažko dostupných miestach ústnej dutiny. Pomáhajú zachovať belosť zubnej skloviny a povrch zubov zostáva dokonale hladký na dlhú dobu.

Obsahuje fluorid (1000 ppm).


АKTÍVNE ZLOŽKY:
Polydon®, papaín, draslík, natriummonofluorfosfát.

 
KLINICKY OVERENÉ:

  • Bieliaci efekt – 1,5 tónu počas 4 týždňov používania podľa stupnice VITAPAN

  • Čistiaci účinok - 50%

  • Remineralizačný účinok - 40%

  • Hemostatický účinok - 50,2%


ÚČINKY:

Inovatívny systém Sp.White System® starostlivo čistí a leští do vysokého lesku. Fosfátové ióny v kombinácii so zložkou Polydon® efektívne odstraňujú zubný povlak. Ióny draslíka efektivne znižujú citlivosť zubov. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!