Splat KIDS JAHODA-ČEREŠŇA prírodná zubná pasta pre deti 2-6 rokov, 50ml


Kód produktu::
2026
Dostupnosť:
Skladom

SPLAT Kids je z 98% prírodná, hypoalergénna zubná pasta a je bezpečná pre deti. Zubná pasta zaisťuje kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívne posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Výrobky rady SPLAT Kids sú vyrobené preto, aby bolo čistenie zubov zábavou a zároveň, aby sa deti naučili správne, jednoducho a zábavne si ... Celý popis
4,46 €

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@naturepro.sk alebo telefonicky +421 905 157 406
SPLAT Kids je z 98% prírodná, hypoalergénna zubná pasta a je bezpečná pre deti.

Zubná pasta zaisťuje kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívne posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Výrobky rady SPLAT Kids sú vyrobené preto, aby bolo čistenie zubov zábavou a zároveň, aby sa deti naučili správne, jednoducho a zábavne si čistiť zuby. Jej účinnosť je klinicky overená.

Inovatívna zložka LUCTATOL účinne zabraňuje vzniku zubného kazu a tvorbe zubného povlaku. Kalcium hydroxyapatit účinne posilňuje zubnú sklovinu. Aloe vera gél, L-arginín a extrakt z jadier červeného hrozna pomáhajú udržiavať ďasná zdravé. L-arginín podporuje krvný obeh a stabilizuje krvný tlak a spolu so zložkami obsahujúcimi vápnik výrazne znižujú citlivosť zubov. Aloe vera gél má protizápalový účinok. Extrakt z jadier hroznového vína účinne chráni pred zubným kazom a má antibakteriálne a antioxidačné účinky.

Bez fluoridu.

 

Výrobok neobsahuje: Mätu, Parabény, SLS, Triclosan, Chlorhexidín, Agresívne abrazíva, Syntetické arómy a farbivá, Alkohol, Peroxidy, Sacharín, GMO, Glutén, Rafinované ropné produkty.

 

KLINICKY TESTOVANÉ:

  • účinnosť proti zubnému kazu - 37,33%

  • remineralizačný účinok - 34,1%

  • čistiaci účinok - 41,7%


 

Bezpečná pri náhodnom prehltnutí.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!