Splat Professional MAXIMUM zubná pasta, 100ml


Kód produktu::
2019
Dostupnosť:
Skladom

ZUBNÁ PASTA SPLAT MAXIMUM PRE SVIEŽI DYCH, POSILNENIE ZUBNEJ SKLOVINY A ŠETRNÉ BIELENIE. Inovatívna zubná pasta so zložkou nanohydroxyapatit, iónami zinku a rastlinných výťažkami zaručuje maximálne osvieženie úst, účinnú ochranu proti zubnému kazu a účinné posilnenie zubnej skloviny. Extra svieža bieliaca zubná pasta je ... Celý popis
3,50 €

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@naturepro.sk alebo telefonicky +421 905 157 406
ZUBNÁ PASTA SPLAT MAXIMUM PRE SVIEŽI DYCH, POSILNENIE ZUBNEJ SKLOVINY A ŠETRNÉ BIELENIE.

Inovatívna zubná pasta so zložkou nanohydroxyapatit, iónami zinku a rastlinných výťažkami zaručuje maximálne osvieženie úst, účinnú ochranu proti zubnému kazu a účinné posilnenie zubnej skloviny.

Extra svieža bieliaca zubná pasta je účinná vďaka synergii nanotechnológie a vysokej aktivity prírodných ingrediencií. Soli vápnika v nanoformw pronikajú do poškodených oblastí zubnej skloviny, kde ju posilňujú, a pôsobí tým ako výplň. Bieliaca zložka Polydon® vo vysokej koncentrácii účinne odstraňuje zubný povlak z tabaku, čaju a kávy.

Prírodný enzým papaín odstraňuje nežiadúci bielkovinový zubný povlak. Zinočnaté ióny v kombinácii s prírodným antiseptikom Tymol blokujú rast škodlivých baktérií, ktoré spôsobujú zápach z úst. Inovatívny systém LUCTATOL® ničí nežiadúce baktérie a chráni pred zubným kazom.

NEOBSAHUJE: SLS, Triclosan, Chlorhexidin, Sacharinát, Peroxid.

BEZ FLUORIDU.

АKTÍVNE ZLOŽKY:
Nanohydroxyapatit, Polydon®, citrát zinočnatý, papaín, enzým Sebomine, extrakt zo sladkého drievka, thymol.

KLINICKY OVERENÉ:
Čistiaci účinok – 69,5%
Dezodoračný účinok – 36,7%
Bieliaci účinok – 1 tón počas 2 týždňov používania podľa stupnice VITAPAN
Účinok ochrany proti zubnému kazu – 66,7 %
Účinok remineralizácie – 66,7 %

ÚČINKY:
Nanohydroxyapatit preniká hlboko do citlivej oblasti zubnej skloviny (čím spôsobuje, že je hladšia) a znižuje citlivosť zubov.
Zinočnaté ióny so zložkou Thymol majú protizápalový účinok a blokujú množenie nežiadúcich baktérií, ktoré spôsobujú zápach z úst.
Inovatívny Sp.White system® šetrne a bezpečne bielí zuby a zaisťuje ich vysoký lesk."


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!